You have reached the website

Giriş geri dön

SİSTEMİMİZİ NASIL
OPTİMİZE EDİYORUZ

Kapsül içine doğru miktarda kahve konulduğunda ve doğru makine kullanıldığında en az miktarda enerjiyle en lezzetli kahvenin keyfini sürebilmeniz için uzmanlığımızın büyük bir bölümünü kullanmaktayız. Kahvenizin kalitesini bozmayacak iyileştirilmiş çevresel performanslı çözümler bulmak amacıyla kapsül tasarımı için çaba harcıyoruz.

ZORLUKLAR

- Makinelerimizin temel çevresel etkisi içeceğin hazırlanması sırasındaki sera gazı (SG) emisyonunun miktarıdır. Makinelerin genel kullanımı SG emisyonlarımızın %21'ini oluşturmaktadır (Yenilenebilir olmayan enerjinin %29'u ve kullanılan suyun %22'si). İsviçre'de, yerel donanımın enerji verimliliği yedi farklı sınıf (A'dan G'ye) kullanılarak derecelendirilmektedir. Avrupa düzeyinde bir derecelendirme mevcut olmadığından, biz, performansımızı ölçmek için bu değerlendirme sistemini kullanıyoruz.

 

HEDEFLERİMİZ

  • Aynı içecek kalitesini ve sıcaklığını koruyarak enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak.
  • Her makinenin "sınıfında en iyi" enerji statüsünde kalmasını sağlama kararlılığı.
 

NE YAPIYORUZ

  • 2006'da, eko-mod 20 işlevini kullanıma koyarak makinelerin 20 dakika sonra otomatik olarak kapanmasına olanak tanıdık.
  • 2010'da, makinelerimizin otomatik kapanma süresini daha da kısaltan eko-mod 5'i kullanıma sunduk.

Uzman bölümü

 

NELER GERÇEKLEŞTİRDİK

  • Eko-mod 20 ile toplam enerji tüketiminin %45'ini ve ardından eko-mod 5 ile %60'ını tasarruf ettik.
  • 2006'dan beri yapılan iyileştirmeler sonucunda mevcut tüm makinelerimiz bir Enerji Verimliliği Sınıfı olarak derecelendirildi (İsveç Sınıflandırması).

ZORLUKLAR

Kapsüller üretimimizin temel öğeleridir. Araştırma ve geliştirme aracılığıyla her fincanda en iyi kalite içeceğe sahip olmanızı sağlamak istiyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Kapsülleri, tadı ve korunumu optimize etmek suretiyle tasarlamak ve oluşturmak.

 

NE YAPIYORUZ

    • NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsülün tasarımı uzun yıllara süren araştırma ve geliştirmelerin sonucudur. Kapsül, makinenin maksimum 15 bar öz alma basıncına karşı yüksek mekanik direnç olanağı sağlayan son derece yüksek performanslı plastik malzemeden yapılmaktadır. Sistem, kapsülün içi basıncının, otomatik olarak her bağımsız ürüne uyum sağlamasına olanak tanıyarak soğuk çaydan "short espressoya" kadar en iyi kalite içeceği elde etmenizi sağlar. İşte biz bu nedenle NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsüle “Akıllı Kapsül” diyoruz.
    • Patentli tasarımı, daha uzun bir süre en taze lezzetin ve aromaların keyfini sürebilmenizi garanti etmek için kapsülün içine ışık ve oksijen girmemesini sağlamaktadır.

UZMAN BÖLÜMÜ

 
 

NELER GERÇEKLEŞTİRDİK

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsülü, içeriğini 12 aya kadar varan optimal bir süre boyunca korumak üzere, geniş bir yelpazede tutarlı bir yüksek kaliteye sahip içecekler hazırlamak amacıyla tasarlanmıştır.