You have reached the website

GİRİŞ

Modern kahve sanatı

Enfes lezzette şaheser içecekler yaratma sanatı.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsülleri ve makineleri, lezzetli içeceklerimizden aldığınız her yudumdan kalite ve tarz yayılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Sert "espresso"muzdan yumuşak içimli sıcak çikolatamıza ve köpüklü "latte macchiato”larımıza kadar, tat alma duyunuzu şaşırtarak sizi oturma odanızdan alıp en sevdiğiniz kahve dükkanına götürürüz.

İşte Modern Kahve Sanatı budur.

SİSTEM DEMO

Bir şahaser yaratın

Maksimum 15 bar pompa basıncıyla, makinelerimiz yalnızca havalı değil; farklı lezzette içecekler yaratmak için doğru miktarda arzuya da sahip.

En sevdiğiniz içeceği seçerek daha fazlasını öğrenin

 MAKİNE UZMANLIĞI

Orijinali sizin olsun

Teknoloji sanatla buluşuyor ve çarpıcı NESCAFÉ® Dolce Gusto® makinelerimizi yaratıyor.

Yalnızca görünüşleri fantastik değil, yaptıkları kahve de fantastik. Makinelerimiz, her zaman nefes kesen içecekler üretmek için üstün teknolojiyi artistik tasarımla birleştiriyor.

Bunu yapmak için iki kahve makinesi uzmanıyla, Krupps ve De'Longhi ile ortak olduk. Onların uzmanlığını ve kahve bilgisini kullanarak NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile her gün bir sanat eseri yaratabilmenizi sağladık.

AKILLI KAPSÜL

Sanatın ardındaki bilim keşfet

İşin sırrı basınç


O ilk NESCAFE® Dolce Gusto® yudumundan sonra düşüncelerinizi özgür bırakmanız kolay.

Peki her kapsülün içine bir kahve dükkanı kalitesini sıkıştırmayı nasıl başardığımızı hiç düşündünüz mü?

Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarım sayesinde, kapsüllerimiz içlerine giden basıncı otomatik olarak düzenler.

Bu yüzden, ister sert bir "espresso" için yüksek basınç, isterse "latte macchiato"nun köpüklü sütü için sadece yumuşak bir dokunuş gerekli olsun, NESCAFE® Dolce Gusto® içeceği her zaman tam olması gerektiği gibi kusursuz bir lezzette sahiptir!

KAHVE KALİTESİ

Modern kahve sanatı

NESCAFÉ® Dolce Gusto®'da bizim sanatımız nefis görünen, enfes tatta kahveler yaratmaktır.

Yalnızca en iyi kahve taneleri NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile sanat eseri olmak için seçiliyor.

Kusursuzluk için toplanıyor, güneşte kurutuluyor, kaynatılıyor ve fincanınıza yakın bir yere gelmeden önce kabukları soyuluyor. Hepsi şahaser bir kahve yaratmak için.

Enfes aroma ve kahvenin 'özü' kavurma işlemi sırasında ortaya çıkıyor. Çekirdekler, hangi kahve için kavruluyorsa tam ona uygun sıcaklıkta kavruluyor.

Seçilmiş, kavrulmuş tanecikleri öğütürken de çok büyük özen gösteriyoruz. Muhteşem bir çeşitliliğe sahip kavrulmuş ve öğütülmüş kahveler, kapsüller içinde paketleniyor. Tüm bu ekstra çabanın tadını aldığınızda ve siz de kahveyi bizim kadar sevdiğinizde, bu çabaya değiyor!